Autor textu Kateřina Straková
V pondělí 3. února spouští mobilní operátor T-Mobile svou olympijskou kampaň, v níž sází na herce Dejvického divadla Ivana Trojana, který v kampani vystupuje v roli tělocvikáře. Ve vedlejších rolích jej doprovází další herci, jako jsou Kristýna Boková, Jan Antonín Duchoslav či Lenka Vychodilová.
Natáčení televizních spotů probíhalo v Základní škole Emy Destinnové v Praze 6. Režie se ujal Daniel Růžička. Produkci zajišťovala společnost Adwood. Pod fotografiemi je podepsán Tomáš Třeštík a Pink production.
Do konce března poběží kampaň nejen v televizi, ale i v outdooru, tisku a na internetu. Doplní ji BTL aktivity, včetně eventů. V průběhu zimních olympijských her bude v provozu Iglú T-Mobile v Olympijském parku Soči – Letná 2014 v Praze na Letné s nabídkou řady zábavných aktivit pro návštěvníky parku.
Kreativní koncept pochází od agentury Saatchi & Saatchi. Online část kampaně připravila agentura Symbio Digital, BTL komunikaci zajišťuje agentura Klan. Na technickém řešení v rámci mobilních aplikací se podílely společnosti Gods a eMedia. Mediální plánování a nákup médií má na starosti agentura MediaCom.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
# Retail # Aktuality # Marketing
Online supermarket Košík.cz spustil retro týden inspirovaný 90. lety. Vedle
rohlíku za jednu korunu nabízí stovky „devadesátkových“ produktů,
tematické recepty i kampaň s kurýrem v šusťákové bundě, který
rozváží nákupy ve Škodě Forman.
Nejsledovanější pořady středečního večera po 20:00 jsou nadále seriál
Kamarádi v divácké skupině starší 15 let a Extrémní proměny, které
zároveň vedou ve skupině 15–54.
Redaktor a moderátor zpravodajského podcastu Českého rozhlasu Vinohradská
12 Matěj Skalický získal Novinářskou křepelku za rok 2025.