Autor textu Kateřina Straková
Společnost T-Mobile odstartuje začátkem srpna kampaň, v níž podpoří nové datové balíčky pro Twist. Nově nabízí tři měsíční balíčky poskytující až čtyřikrát více dat za stejnou cenu oproti dosavadním variantám. „Spotřeba dat našich zákazníků narůstá a my chceme tomuto trendu vyjít vstříc,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile. „Data jsme výrazně navýšili u naší nové tarifní generace Mobil, nyní představujeme výhodnou nabídku pro uživatele našich předplacených karet,“ dodává.

V animované kampani, jež poběží až do konce srpna v televizi, outdooru, tisku, na internetu a sociálních sítí, se ujal hlavní role oranžový plyšák Twist.
Pod kreativním konceptem je podepsána agentura Havas Worldwide Prague. Digitální část má na starosti Proboston Creative. O sociální sítě se stará Peppermint Digital. Mediální plánování a nákup médií zajišťuje Mediacom. Výtvarníkem, kreslířem a zároveň režisérem je Přemek Ponáhlý. Postprodukce vznikla v ProgressiveFX.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.