Autor textu MediaGuru
Společnost T-Mobile zahajuje od soboty 12. listopadu svou vánoční kampaň
s názvem „Jak se máš?".
T-Mobile zahajuje od soboty 12. listopadu svou vánoční kampaň s názvem „Jak se máš?". Kampaň, která bude uvedena ve všech zemích, kde mateřská společnost Deutsche Telekom působí, potrvá do 31. prosince v televizním vysílání a na sociálních sítích. Kampaň klade důraz především na to, jak se cítí naši blízcí a zdůrazňuje hodnotu společně stráveného času.
„Letošní Vánoční kampaň se záměrně vyhýbá obvyklým tématům a náladám. Propojování lidí je jednou ze základních funkcí našeho byznysu a chceme všechny inspirovat k tomu, aby se víc zajímali o své nejbližší a také lidi ve svém okolí," uvedl Ladislav Báča, ředitel značky a marketingové komunikace T-Mobile.
Moto kampaně proto zní: „Ujistěte se, že Vaši blízcí mají pěkné Vánoce“. „V různých situacích chceme lidi vyzývat, aby se v předvánočním shonu pozastavili a zamysleli se, s kým třeba už dlouho nemluvili nebo koho potkávají každý den, ale nikdy s ním neprohodili pár slov jen tak,“ dodává Báča.
Zdroj: T-Mobile
Kampaň je vytvořens pro všechny evropské země Deutsche Telekom a kromě České republiky bude uvedena i v Černé Hoře, Chorvatsku, Německu, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Severní Makedonii a Slovensku.
TV spoty o délce 45 vteřin doplňují 15vteřinové taktické spoty a reklama na sociálních sítích.
-mav-
# reklama # T-Mobile # Vánoce # vztahy
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.