Autor textu MediaGuru
Prima do podzimní sezóny přichází i s upravenou grafikou, kterou
připravil Pacinův tým.
Kreativní tým televize Prima pod vedením Michala Paciny, který přišel před létem z konkurenční skupiny Nova, představil první výsledky své práce. Prima upravila svou grafiku a identy, které staví na tvářích svých hlavních pořadů. Každý spojuje slogan „Je Prima...", kterým daná osobnost vyjadřuje svou roli v pořadech Primy.
Nová grafika se poprvé představí po Zprávách FTV Prima v sobotu 30. srpna. Změnou prošel i soundesign. Stanice se zároveň vrací k oranžové barvě jako hlavní korporátní barvě Primy, a doplňuje jí červenou, tyrkysovou, černou a bílou.
„Vnitřní grafika každé televize je vlastně informační systém, který diváka navádí, kam má jít a co by měl hledat. Je důležité, aby tento systém byl přehledný, stručný a výrazný. Snažili jsme se tedy sjednotit a zmodernizovat všechny prvky, které jsou jeho součástí,“ popisuje změnu Michal Pacina.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Art director skupiny Prima Václav Krejčí zveřejnil krátké video „Asia
Praha“, v němž pomocí umělé inteligence stylizoval metropoli do
vizuální estetiky inspirované show Asia Expres.
Předseda Poslanecké sněmovny a vládního hnutí SPD Tomio Okamura přijal
pozvání do debatního pořadu České televize Otázky Václava Moravce.
Pořad 13. komnata vstupuje do výroční sezóny. Do vysílání se vrací ve
středu 4. března, a to i s novou podobou a novým logem.