Autor textu MediaGuru
Prima připravuje do vysílání nový seriál v hlavní roli s Janem
Dolanským a Jakubem Prachařem.
Televize Prima natáčí nový seriál s názvem Opilý kuře. V hlavní roli se představí Jan Dolanský a Jakub Prachař. Seriál se odehrává v gastronomickém prostředí. Diváky zavede do pěti prostředí, která jsou metaforou pěti přístupů k životu. Prima zatím neuvedla, kdy jej do vysílání zařadí. Pravděpodobně se tak stane v novém roce.
„Opilým kuřetem chceme navázat na naši úspěšnou seriálovou tvorbu. I tentokrát nabídneme divákům zajímavé prostředí, zábavu a celou plejádu špičkových herců. V tomto případě sázíme také na gastronomii, která je s Primou spjatá již dlouhou dobu. Pomyslnou nadstavbou seriálu je právě vaření,“ řekl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.
V seriálu dále vystoupí Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová či Linda Rybová.
V souladu s novým projektem Primy jsou i nové identy, které diváci uvidí na obrazovkách od neděle 6. 12. a které představují nový seriál Opilý kuře a jeho dva hlavní protagonisty. Koncept vznikl in house pod vedením kreativního ředitele Michala Paciny.
Děj seriálu Opilý kuřeDvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž ze své minulosti v podobě pobytu ve vězení a také nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že hospoda je ruina, navíc se musí vypořádat s konkurencí. |
-mav-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Online # Audio # Tisk
Soukromá média kritizují návrh zákona o médiích veřejné služby. Vadí
jim online reklama i chybějící mantinely.
# Aktuality # TV & video # Online
Nový digitální projekt České televize cílí na publikum ve věku 15 až
25 let a kombinuje zpravodajství, popkulturní obsah i internetové trendy
v krátkých videích přizpůsobených prostředí sociálních sítí.
Skupina FTV Prima rozšíří nabídku reality show o mezinárodní
seznamovací formát Are You The One?. Česká verze pořadu vzniká pro
televizi Prima a platformu Prima+, natáčí se v Thajsku.