Autor textu MediaGuru
E-shop Trenýrkárna.cz, která také vyrábí a prodává vlastní produkty pod
značkou Styx, uvádí novou značku.
E-shop s pánským spodním prádlem Trenýrkárna.cz, jež stojí za značkou Styx, přichází na trh s novou značkou Nedeto. Pod ní bude fungovat e-shop na vybraných zahraničních trzích a stejně tak pod tímto názvem bude nabízet nejen pánské trenky a boxerky, ale i dámské spodní prádlo.
„S naším rozvojem do zahraničí jsme byli postaveni před otázku, pod jakým brandem zde provozovat náš e-shop. Trenýrkárna.cz je super jméno, ale pro zahraniční trhy moc použitelné není. Pro slovenský trh jsme se tedy rozhodli použít téměř totožný název Trenírkáreň.sk a pro německý, rakouský, maďarský, rumunský, slovinský a postupně další trhy využít zbrusu nový brand, Nedeto,“ říká Ruslan Skopal, CEO a spolumajitel Trenýrkárna.cz, a dodává: „Rozhodli jsme se také přijít s novou českou privátní značkou spodního prádla, která bude zaměřena jinak než české spodní prádlo Styx. Půjde oproti Styxu o jednodušší varianty spodního prádla, které budou, ale i přesto vyrobené velmi kvalitně. I pro tento produkt využíváme brand Nedeto. Značka je v první fázi zaměřena na dámské kalhotky, pánské trenky a boxerky například i potištěné, které nejsou tak běžné.“
K zahraniční expanzi se Trenýrkárna přistupuje po vstupu nového investora, jímž se stala česká investiční skupina SPM, založena Slavomírem Pavlíčkem a Markem Španělem. Ta nyní drží 40 % e-shopu.
-stk-
# e-shop # e-commerce # Styx # brand # spodní prádlo # Trenýrkárna.cz # Nedeto
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.