Autor textu MediaGuru
Přímá přenos z udílení hudebních cen Český slavík zařadí TV Nova do
pátečního večerního vysílání 29. listopadu.
TV Nova odvysílá v pátek 29. listopadu v hlavním vysílacím čase od 20:20 přímý přenos z předávání cen Český slavík. Na galavečeru moderovaném dvojicí Ondřej Sokol a Aleš Háma vstoupí do Síně slávy jakožto první žena Marta Kubišová.
Generálním partnerem Českého slavíka je Trinity Bank. Partnerem ankety je i zhotovitel cen - Granát Turnov. Akademická sochařka Helena Hrabová je autorkou hlavní ceny Český slavík už od roku 1996.
V minulém roce se přímý přenos hudební ankety Český slavík stal nejsledovanějším pořadem dne ve všech hlavních cílových skupinách. Sledovalo ho 39,10 % diváků v kategorii CS 15-54 v tu dobu sledujících TV. Celkově se na celý galavečer dívalo v průměru 1,193 milionu diváků v širší věkové skupině 4+. Nejvyšší podíl na sledovanosti byl mezi mladšími ženami, a to 62,43 % v CS Ž15-24 (zdroj dat: ATO-Nielsen).
-mav-
# TV # TV Nova # program # přímý přenos # Český slavík
Autor textu MediaGuru
Tematická stanice Dog and Cat TV zaměřená na chovatele a milovníky
domácích zvířat vstoupí 1. září na český trh. Plně lokalizovaný
kanál bude dostupný v nabídkách Vodafone TV a SledováníTV.
První Anker Concept Store v Evropské unii otevřel v pražském Westfield
Černý Most. Prodejna využívá technologii V-Count pro měření
návštěvnosti a retailovou analytiku, kterou dodala a instalovala společnost
TWDC Prague.
Vedení v úterý večer po 20:00 udržel seriál Případy mimořádné Marty,
a to i přes návrat seriálu Polabí.