Autor textu Martina Vojtěchovská
Skupina Nova rozšiřuje své internetové portfolio o společenský online
magazín Prásk.tv.
Skupina Nova rozšiřuje své internetové portfolio o společenský online magazín Prásk.tv. Ten má čtenářům přinášet zprávy ze světa šoubyznysu, kuriozity, zajímavosti z života celebrit, ale i příběhy z každodenního života.
Magazín tak rozšiřuje nabídku bulvárních online magazínů v Česku. Je zpracován v podobném grafickém pojetí jako lídr online bulvárního segmentu Super.cz z portfolia Seznam.cz.
„O konceptu společenského online magazínu jsme uvažovali delší dobu, ve stávající situaci nám jeho spuštění dává velký smysl kvůli doplnění našeho online portfolia. V rámci segmentu navíc máme výjimečné výchozí podmínky, díky spolupráci TV Nova s řadou předních herců a dalších celebrit je naší velkou výhodou možnost získávat exkluzivní materiály nejen o dění v jejich pracovním, ale i soukromém životě. Například i tímto se chceme odlišovat od konkurence,“ řekl Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií.
Šéfredaktorem portálu Prásk.tv se stal Petr Macek, dlouholetý vedoucí společenských rubrik předních českých médií.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Večerním pořadem pátečního večera po 20:00 v divácké skupině starší
15 let zůstává Všechnopárty. Následoval seriál Vyprávěj a film
Probudím se včera, který byl zároveň nejsledovanější v 15–54.
Obavy v souvislosti s všudypřítomným využíváním umělé inteligence
má drtivá většina Čechů.
Někdejší marketingový ředitel Mezinárodního olympijského výboru Michael
Payne bude hlavním řečníkem na konferenci Sport Alive 2026.