Autor textu MediaGuru
Okresní soud v Bratislavě vydal předběžné opatření proti slovenské
společnosti Elson.
Okresní soud v Bratislavě vydal předběžné opatření proti slovenské společnosti Elson, poskytovateli internetových služeb, který šířil televizní stanice skupiny TV Nova na slovenském území. Slovenský soud zakázal šíření všech free-to-air stanic skupiny TV Nova, konkrétně Nova, Nova Cinema, Nova 2 (dříve Smíchov), Nova Action (dříve Fanda), Nova Gold (dříve Telka) i placených stanic Nova International, Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Zároveň společnost nesmí umožňovat šíření těchto stanic prostřednictvím své platformy a je povinna odstranit veškerá veřejná vyhlášení, propagaci a reklamu týkající se poskytování televizních stanic skupiny TV Nova, uvedla Nova v tiskovém oznámení.
„Soud potvrdil náš přístup ke společnostem, které distribuují náš televizní signál, aniž by od nás získaly k takové distribuci souhlas," uvedl Štěpán Peichl, ředitel právní sekce TV Nova.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Vodafone spustil letošní kampaň Back to School, v níž nabízí studentům
sluchátka Apple AirPods 4 za jednu korunu k vybraným tarifům. Součástí
akce jsou také zvýhodněné balíčky telefonů, tarifů a příslušenství
pro školáky a jejich rodiče, doplněné o nabídku ochrany zařízení a digitálních nástrojů pro bezpečnější pohyb v online prostředí.
Mafra ke konci roku ukončí vydávání tištěných časopisů životního
stylu pro ženy Cosmopolitan a Harper's Bazaar. V portfoliu tak od nového
roku nebude mít žádný časopis vydávaný v licenci. Zaměřit se chce na
rozvoj vlastních mediálních značek.
Na čelo pondělního večera po 20:00 se v divácké skupině 15+ těsně
dostal seriál Specialisté před Místo zločinu Ostrava. Oba byly zároveň
nejsledovanější v 15–54.