Autor textu MediaGuru
Dokument televize Nova zachycuje zpovědi lidí, kteří se s nemocí
covid-19 setkali.
Televize Nova odvysílá v úterý 22. září ve 21:50 časosběrný dokumentární film Česko-19. Mapuje příběhy lidí, kteří se přímo setkali s nemocí covid-19. Pacienti, zdravotníci nebo pracovníci v sociálních službách popisují svůj boj s virem. Komentář namluvila Tatiana Dyková.
„Natáčeli jsme ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a také v Alzheimercentru v Ostravě. Měli jsme exkluzivní přístup přímo k nakaženým, ke klientům i personálu, který nasazoval vlastní zdraví, aby zachránil ostatní,“ uvedl režisér dokumentu Michal Kratochvíl. „Dokument není o smrti a strachu. Nechce vyvolávat paniku. Nabízí příběhy lidí, kteří se s nemocí covid-19 skutečně setkali a jejichž stav vyžadoval hospitalizaci. Měli jsme dokonce i exkluzivní přístup k pacientovi s nejtěžším průběhem nemoci v Česku, který se nakonec vyléčil,“ upřesňuje dále režisér.
-mav-
# TV # koronavirus # TV Nova # program # dokument # Česko-19
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.