Autor textu Martina Vojtěchovská
Hudební stanice Óčko zahájila v pondělí 8.12. 2014 vánoční kampaň a představila vánoční programové schéma. Vánoční vysílání na Óčku začne 22. prosince a potrvá do 4. ledna 2015.
Úvodní týden bude po celý den patřit hodinovým tematickým a žánrovým playlistům. V sobotu 27. prosince startuje série osmi akustických koncertů s názvem G2 Acoustic Stage, kde se představí umělci, kteří vystoupili v rámci tohoto projektu Óčka v letech 2013 a 2014. Diváci uvidí například záznam koncertu Ewy Farne, Xindla X či Marka Ztraceného.
Výjimku v sérii bude tvořit pouze Silvestr, kde od 16:30 poběží každoroční hitparáda TOP 100 mapující nejhranější videoklipy za rok 2014. Repríza je naplánována na 3. 1. od 10:30.
Výroční budou také díly pořadů Limuzína, Ve Vatě, New Look a Filmshot.
Óčko Gold zařadí do vysílání vánoční videoklipy Karla Gotta. Na Štědrý večer mu věnuje dvouhodinový speciál. Doplní ho výběr nejlepších vánočních klipů z dob 50., 60., 70., 80, až do let současných. Óčko Gold nabídne také reprízy pořadu Limuzína, kde se objeví například Zdeněk Pohlreich.
Óčko Expres, které nově vysílá v regionální síti 8, nabídne záznamy z hudebních koncertů od interpretů, které tato stanice běžně vysílá – Radiohead, Massive Attack či Röyksopp se ve vysílání objeví od 21:00.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Streamovací služba SkyShowtime zpřístupnila v Česku novou sekci s názvem
Kanály.
# Aktuality # Marketing # Reklama
Limitovaná edice Philips OneBlade 360 Kingdom Come: Deliverance II bude
dostupná od 6. února výhradně u prodejce Smarty.cz.
# Aktuality # Marketing # Reklama
Litovelský pivovar proměňuje svou identitu. Chce upevnit svou pozici jako
hrdý zástupce regionu Haná.