Autor textu Kateřina Straková
Alternativní dodavatel energií Europe Easy Energy spouští imageovou reklamní kampaň, která má podpořit povědomí o značce. Tváří kampaně se stala topmodelka Taťána Kuchařová.
„Imageová kampaň má za úkol propojit dodavatele energie s energií člověka a tím podpořit pozitivní emoce k tomuto tématu,“ uvádí Michal Navrátil, marketingový manager Europe Easy Energy.
Hlavním nosičem kampaně jsou tři hrané spoty, jež se tematicky dotýkají sportu, relaxu a práce. Spoty budou zveřejňovány postupně. Nejdříve bude vysílán sportovní spot s motivem fair play na televizním kanále Sport5.
Televizní kampaň, jež poběží od prosince až do konce března, doplní komunikace na internetu, v tisku a outdooru.
Za kreativou i produkcí kampaně stojí produkční společnost Boogie Films ve spolupráci s režisérem Maxmiliánem Turkem.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Česká televize zařadí na podzim 2026 do vysílání šestidílnou
minisérii Hec. Novinka režiséra a scenáristy Michala Samira kombinuje
detektivní příběh s rodinným dramatem.
# Aktuality # Reklama # Marketing
Agentura Mustard připravila pro značku Škoda a projekt We Love Cycling novou
mezinárodní aktivaci Epiq Moments, která fanoušky Tour de France zapojuje do
interaktivní bingo hry propojené s produktovým příběhem nových
elektrických SUV.
Ani případné větší úspory v České televizi by podle generálního
ředitele Hynka Chudárka neměly znamenat konec pořadů StarDance nebo Peče
celá země. Televize je považuje za důležitou součást programu a má na
ně zakoupené licence.