Autor textu MediaGuru
Lyžař Ondřej Bank se stal tváří nové společné kampaně obchodní
řetězce Tesco a Mastercard.
Obchodní řetězec Tesco spouští novou kampaň ve spolupráci s Mastercard. Upozorňuje v ní na soutěž, kdy mohou zákazníci za platbu kartou Mastercard v obchodech Tesco vyhrát balíček aktivit na světovém poháru v Kitzbühelu, a to v doprovodu lyžaře Ondřeje Banka. Součástí výhry je ubytování a lístky na závody světového šampionátu.
„Ondřej Bank je ztělesněním lyžování v Česku, proto jsme rádi, že jsme právě jeho získali do této kampaně. Pro samotné soutěžící je zárukou nezapomenutelného zážitku,“ říká Markéta Koptišová Mocová, manažerka finančních služeb společnosti Tesco.
Kampaň se objevuje na internetu, v tištěných médiích i v samotných obchodech. V tisku bude k vidění například v Reflexu, Blesku pro ženy, Nedělním deníku Sport, Sport magazínu, Blesk magazínu a deníku Blesk. V místě prodeje využije senzormatiky, polepy a plakát.
Za kreativním konceptem kampaně stojí Tesco s agenturou Ogilvy. Digitální část má na starosti agentura Dotcom. Autorem fotografií je Jaroslav Šijka.
-stk-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Audio # Data
Necelá polovina české populace považuje návrh na převedení financování
České televize a Českého rozhlasu za ohrožení jejich nezávislosti,
vyplývá z nového výzkumu ResSolution Group.
Škoda Auto spouští crossmediální kampaň pro servisní služby Aftersales.
Kreativní koncept „Pro kilometry zážitků“ přesouvá komunikaci od
racionálních argumentů k emocím a zdůrazňuje bezstarostné cestování
i roli autorizovaného servisu.
Tipsport spouští k fotbalovému mistrovství světa dvě paralelní kampaně.
Vedle tradiční 360° komunikace s Pavlem Šulcem cílí na široké publikum,
nově ale přidává i čistě digitální kampaň F*ck Luck zaměřenou
výhradně na generaci Z.