Autor textu Martina Vojtěchovská
Vydavatelství Economia přichází s novou aplikací pro iPad. Po Hospodářských novinách a Respektu má svou aplikaci také týdeník Ekonom. První číslo v elektronické podobě vyjde 5. ledna a je zdarma, informuje online verze ekonomického týdeníku.
„Aplikace týdeníku Ekonom je postavena na kvalitním obsahu a typografii, jež vychází z úspěšné modernizované podoby tištěného Ekonomu. Předností aplikace je jednoduchost, přehlednost a čistý design,“ přibližuje šéfredaktor Ekonomu Ondřej Neumann.
Z obsahového hlediska Ekonom v iPadu kopíruje tištěné vydání. Bonusem jsou speciální fotogalerie a videa. Čtenáři mají navíc možnost stáhnout si zdarma osm nejnovějších vydání na ukázku a dále mohou využívat archiv všech zakoupených čísel. Nové vydání je k dispozici vždy ve středu o půlnoci.
S novou aplikací pro iPad připravila Economia také speciální nabídku předplatného týdeníku Ekonom. Roční předplatné v balíčku Ekonom iPad Premium, který obsahuje elektronickou i tištěnou verzi týdeníku a přístup do jeho online archivu od roku 1997, stojí 2699 Kč. Roční předplatné pouze pro iPad lze pořídit za 1699 Kč.
Jednotlivá vydání, která je možné objednat před AppStore, stojí 1,59 EUR a jsou tedy levnější než tištěný Ekonom.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Česká televize uvede nový měsíční diskusní formát Na dosah, jehož
moderátorem bude Daniel Stach. Pořad propojí odbornou debatu se zapojením
diváků a vysílat se bude z různých míst po Česku.
T-Mobile v Praze předvedl 5G SA jako platformu pro nové služby. Je
využitelná pro živé vysílání, záchranářské operace, telechirurgii či
v průmyslové výrobě.
# Aktuality # Tisk # Marketing
Eventová divize mediálního domu Economia loni uspořádala zhruba 60 akcí
pro více než čtyři tisíce účastníků. Její výnosy za poslední tři
roky vzrostly o třetinu a firma očekává další růst i letos.