Autor textu Kateřina Straková
V nové kampani Nespresso se vedle ambasadora značky George Clooneyho objeví i herec Jack Black. Kampaň, jež si hraje se sloganem značky: „What else?“, je od 29. října k vidění v televizi i na internetu.
V televizním spotu, který se odehrává na terase vily u jezera Como v Itálii, si George Clooney připravuje šálek kávy Nespresso. Jack Black mu však kávu vezme a snaží se s ní získat náklonnost neznámé ženy. Poněkud ale pomotá slogan značky a kouzlo Nespressa nefunguje.
„What else?“ je rovněž součástí internetové aktivity, v níž jsou příznivci značky vyzýváni ke sdílení svých okamžiků s kávou pod hashtagem #WhatElse na sociálních sítích.
Slogan používá Nespresso od roku 2006, kdy zazněl poprvé ve spotu s tváří George Clooneyho. Od té doby si ve spotech značky zahrál s dalšími známými herci, například s Johnem Malkovichem, Mattem Damonem nebo Jeanem Dujardinem.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
# Aktuality # Marketing # Lidé
Marketingový ředitel Air Bank a člen vedení banky Oldřich Dostál opustí
k 1. září svou funkci.
Největším inzerentem v segmentu slaných pochutin byla v prvních čtyřech
měsících letošního roku značka Cheetos.
Značka glo rozšiřuje spolupráci se Signal Festivalem a poprvé se zapojí
přímo do vzniku festivalové instalace. Projekt Brána imaginace, který
připravuje s Milanem Caisem, bude součástí letošního ročníku a nabídne
návštěvníkům možnost podílet se na výsledné podobě díla.