Autor textu Kateřina Straková
V Praze se ve dnech 9. až 12. května uskuteční setkání malých a středních nezávislých agentur United Advertising Network, které pořádá kreativní tým agentury Little Greta.
Do Prahy se sjede devět agentur z celého světa, aby diskutovaly o reklamním průmyslu, své práci a také probraly další směřování asociace. Účast přislíbila také britská partnerská new business agentura Icebreaker (www.icebreaker-bd.com), která pohovoří o trendech v akvizicích nových klientů.
Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, partnerskou školu týmu Little Greta, budou zastupovat dva studenti marketingových komunikací, kteří si účast vysoutěžili.
Pracovní část setkání proběhne 10. května od 9:00 do 17:00 hodin v konferenční místnosti Hotelu Josef.
Více informací naleznete zde.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Do čela PR týmu Albatros Media se postavila Kateřina Švecová.
Tradiční mediální společnosti ve střední a východní Evropě mají podle
šéfa CME Samuela Barnetta jedinečnou příležitost využít sílu
lokálního obsahu a odlišnosti jednotlivých trhů. Pokud ale nezvládnou
rychle rozvíjet své digitální služby, hrozí jim ztráta relevance ve
prospěch globálních platforem.
Společnost Barrandov Televizní Studio ukončila činnost, televize ale
vysílá dál.