Autor textu Martina Vojtěchovská
Vedoucím oddělení komunikace skupiny Tipsport se stal bývalý novinář a PR konzultant Václav Sochor. Zastřešovat bude externí i interní komunikaci mezinárodního holdingu Tipsport, který má v současné době přes 1600 poboček a 3000 zaměstnanců. V České republice patří do holdingu značky Tipsport a Chance, od roku 2005 je Tipsport zastoupen také na slovenském trhu.
„Kromě běžných PR aktivit a dalšího rozvoje vztahů s médii bude jedním z prvních úkolů Václavova týmu profilovat Tipsport jako atraktivního zaměstnavatele především v oblasti IT a také se podílet na vypracování dlouhodobé strategie CSR aktivit skupiny,“ uvedl ředitel divize strategie a rozvoje holdingu Zdeněk Brázdil. Právě pod jeho divizi komunikační oddělení nově spadá. Dosavadní šéf komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek přešel na pozici manažer sponzoringu.
Václav Sochor do Tipsportu přišel z PR agentury Bison & Rose, kde na konzultantské pozici odpovídal za řízení několika klientských týmů. 12 let pracoval v české redakci BBC v Londýně a v Praze, v letech 2007 až 2009 vedl odborný časopis Strategie. Poté pracoval jako šéfredaktor zpravodajské stanice Českého rozhlasu Rádio Česko a publisher odborných titulů vydavatelství Economia.

-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Ve své nové roli zodpovídá za strategii externí a interní komunikace,
vztahy s médii, krizovou komunikaci i agendu společenské odpovědnosti pro
Českou republiku a Slovensko.
Česká televize zařadí do letošního vánočního vysílání pohádku
Poslední sudička, která vzniká v českém znakovém jazyce s dabingem pro
slyšící diváky.
# Aktuality # Marketing # Retail
Košík.cz zapojil do komunikace kuchaře Romana Stašu. Připraví recepty
i soutěž o privátní vaření.