Autor textu MediaGuru
Roman Appeltauer doplní ve vedení agentury H1.cz Davida Špinara a Radku
Hartmanovou.
Agentura na výkonnostní marketing H1.cz mění strukturu vedení. Ke stávajícímu generálnímu řediteli (CEO) Davidu Špinarovi a CCO (chief commercial officer) Radce Hartmanové se připojí na pozici COO stávající web analytics strategist Roman Appeltauer.
Appeltauer bude zastřešovat odborná oddělení agentury a marketing. Radka Hartmanová jako obchodní ředitelka má na starosti klientská oddělení a nabídku školení. David Špinar se zaměří na vztah H1.cz s ostatními agenturami GroupM a především rozvoj digitálních služeb v rámci WPP.
Jeho cílem je najít synergie mezi jednotlivými službami agentury. Chce klást větší důraz na výkonnostní model agentury.
Do H1.cz nastoupil poprvé v roce 2006. Do agentury se vrátil na začátku roku 2013 jako Web Analytics Strategist po čtyřech letech strávených v Seznam.cz, Telefónica O2 a Vodafone.
-mav-
Autor textu MediaGuru
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Většina české internetové populace považuje výzvy k souhlasu se
zpracováním dat za obtěžující a rušivé. Vadí jim i cílená onlinová
reklama, zjistil výzkum ResSolution Group.
Datové modely od Seznam.cz umožňují bližší popis cílových skupin.
První díl seriálu je věnován cílové skupině mladých mužů.