Autor textu Martina Vojtěchovská
Veletrhy Brno (BVV) zahájily novou reklamní kampaň nazvanou Nejlepší prostor. Její součástí je i spuštění webu www.nejlepší-prostor.cz. Výstaviště chce kampaní upozornit na méně známé služby, které nabízí kromě pořádání veletržních výstav a expozic. Nejlepší prostor tak cílí především na velké firmy, asociace, ale
i reklamní a produkční agentury.
„Veřejnost si stále spojuje areál BVV s místem pro konání veletrhů. Máme však již více než 10 let zkušeností s realizací nejrůznějších akcí. Právě to chceme ukázat našim stávajícím a hlavně potenciálním klientům. Ať vidí, jak je areál BVV multifunkční,“ vysvětluje cíl kampaně Jan Klimeš vedoucí manažer projektu meziveletržní pronájmy BVV.
Kampaň Nejlepší prostor je komunikována zejména prostřednictvím nových webových stránek www.nejlepsi-prostor.cz. Web připravila agentura Adwertising Way. Kromě webu bude Nejlepší prostor propagován také inzertně, prostřednictvím PR komunikace, na sociálních sítích a PPC kampaní. Hlavní část komunikace je naplánována až do listopadu 2013.
Další informace naleznete na: www.nejlepsi–prostor.cz
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Generální ředitel ČT varuje před chaotickými legislativními změnami a nestabilním financováním, které by podle něj mohly fungování televize
zásadně narušit. Domnívá se ale, že nezávislost ČT není ohrožena.
Produkční společnost Bionaut pracuje na pokračování seriálů Moloch pro
Canal+ a Záhadné případy pro TV Nova. Chystá také několik
nových filmů.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání povolila sloučení společností
TV Nova a O2 TV. O2 TV v důsledku fúze zanikne a její aktivity i závazky
převezme TV Nova, která zároveň provede změny ve své vlastnické a kapitálové struktuře.