Autor textu MediaGuru
Mistrův Pšeničný a Mistrův Tmavý s čokoládovými slady se staly
hlavními protagonisty letní kampaně značky Velkopopovický Kozel.
Velkopopovický Kozel podporuje kampaní své letošní novinky – Kozel Mistrův Pšeničný a Kozel Mistrův Tmavý ležák s čokoládovými slady. Podle Romana Trzaskalika, marketingového ředitele Plzeňského Prazdroje, do jehož portfolia pivní značka patří, jsou ohlasy spotřebitelů na obě novinky velmi pozitivní.
Dvoufázová kampaň, jež běží v televizi, outdooru a také v digitálním prostředí, cílí na běžné pijáky piv, kteří si ale občas dopřejí nový chuťový zážitek v podobě nového pivního speciálu.
Reklamní spot na letošní speciály značky Velkopopovický Kozel
Kreativa kampaně pochází z dílny agentury McCann Prague. Produkci zajistila společnost Boogie Films. Režie se ujal Tomáš Bařina. Plánování a nákup médií měla na starosti agentura Wavemaker.
-stk-
# reklama # kampaň # pivo # Plzeňský Prazdroj # McCann Prague # Wavemaker # speciál # Boogie Films # Tomáš Bařina # Velkopopovický Kozel
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.