Autor textu MediaGuru
V pražském Karlíně otevřela svou prodejnu značka Vilgain stavící na
zdravých výrobcích. Zahájila tím svůj vstup do retailu.
V pražském Karlíně vznikl nový koncept Vilgain Health Store. Nabídka se kromě produktů značky Vilgain rozšiřuje i o čerstvé, lokální potraviny, včetně ovoce a zeleniny.
Sortiment produktů zahrnují mj. trvanlivé potraviny, doplňky stravy, přírodní kosmetika nebo čerstvé potraviny. Výrobky neobsahují aditiva, stabilizátory nebo nadbytečné chemické látky.
„Přestože jednou z hlavních vizí značky Vilgain je naučit společnost číst složení produktů, ve svém obchodě ale zákazníkům tuto práci značně ulehčují. Obchod má sloužit jako místo, kde zákazníci složení číst nemusí, jelikož jsou všechny produkty vyrobeny z kvalitních surovin a bez zbytečných přísad," uvádí provozovatel prodejny.
„Naším cílem bylo vytvořit prostor, kde si zákazníci mohou být jistí kvalitou každého produktu na poličce. Chceme inspirovat a učit veřejnost více se zamýšlet nad tím, jaké složení má jídlo, které konzumují,” uvedl zakladatel značky Vilgain, Michal Hubík.
Vilgain Health Store se nachází v atriu Paláce Karlín. Svůj koncept označuje značka za udržitelný a podporující lokální ekonomiku. „Vilgain Health Store je začátkem naší expanze do retailu, kdy chceme lidem umožnit si nakoupit kvalitní potraviny, včetně z lokálních farem, pekáren, mlékáren a mnoho dalších. V letošním roce chceme otevírat Vilgain Health Store v dalších lokalitách,” uvedl Michal Hubík.
-mav-
# retail # e-shop # udržitelnost # zdraví # Vilgain Health Store # Michal Hubík
Autor textu MediaGuru
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.