Autor textu Kateřina Straková
Mobilní operátor Vodafone bude letos ve svém stěžejním reklamním konceptu opět spolupracovat s Jiřím Vyorálkem, hercem Divadla Na Zábradlí. Pokračovat bude rovněž i s „jeho“ reklamní rodinou, která se v kampaních Vodafonu objevovala po celý loňský rok. Samotný koncept však bude oproti loňsku změněn.
Nová kampaň, kterou připravuje agentura McCann Prague, by měla být nasazena v dubnu. V prvním čtvrtletí se Vodafone totiž zaměřuje na balíčky k předplaceným kartám, k čemuž využívá staronový koncept Kecky.
Vodafone s Jiřím Vyorálkem poprvé spolupracoval v roce 2014, kdy byl obsazen do role moravského vinaře v podzimní kampani na podporu Turbo Internetu. Následně byl zvolen v rámci soutěže Prima Zlatá pecka nejoblíbenějším herce v reklamě. Od dubna loňského roku vystupuje v kampaních operátora jako otec rodiny.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nedělní debata na České televizi, která nahradila Otázky Václava Moravce,
si udržuje podle sdělení ČT pozici nejsledovanější domácí politické
diskuse.
Více než polovina Čechů (56 %) očekává, že značky budou uvádět, zda
byla reklama vytvořena pomocí umělé inteligence, zjistil průzkum
ResSolution Group.
Jedničkou středečního večera po 20:00 zůstává v divácké skupině nad
15 let seriál Kamarádi. U mladších diváků 15–5č vedou Extrémní
proměny. Pořadem celého dne byl odpolední hokejový zápas Česka
s Itálií, který zhlédlo 1,02 mil. diváků starších 15 let.