Autor textu Martina Vojtěchovská
V televizorech Samsung Smart TV se od 6. září objevuje i nabídka více než tisícovky titulů zábavního portálu Voyo.cz ze skupiny TV Nova. Z nabídky tak mohou vybírat uživatelé, kteří zaplatí měsíční poplatek 189 Kč. Diváci si mohou přehrát pořady kdykoli po odvysílání a získají možnost zhlédnout nové epizody televizních seriálů ještě před jejich televizním vysíláním.
„Naším cílem je dostat Voyo.cz do co nejvíce zařízeních, a proto jsme rádi, že spolupráce se silnými partnery vede k úspěšnému šíření aplikace Voyo.cz ve smart televizorech Samsung,“ uvedl Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií CET 21.
Aplikace bude dostupná také prostřednictvím všech modelů Blu-Ray přehrávačů a domácích kin s Blu-Ray přehrávačem Samsung roku 2011 a 2012.
Kromě počítačů bylo dosud Voyo.cz možné sledovat v televizorech Panasonic Viera. Nedávno také rozšířilo svoji působnost v rámci Apple zařízení a vedle iPadu vstoupilo i na iPhone a iPod Touch.
Aplikaci Voyo mohou využít majitelé televizorů Samsung: 2011 Plazma TV modely řady D6900 a výše, 2011 LED TV modely řady D5500 a výše, 2012 Plazma TV modely řady E550 a výše a 2012 LED TV modely řady EH5300 a výše.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Osmidílná dokumentární série Ve službě: Jménem zákona startuje ve
středu 22. července na platformě Prima+. Má přinést pohled na práci
Policie ČR z bezprostřední blízkosti".
Nové multifunkční studio Oneplay Sport nabídne televizní zázemí s LED
stěnou o téměř 16 milionech pixelech, virtuální grafikou i hledištěm
pro diváky. Stanice ho poprvé využije při startu nové sezony Chance Ligy.
Úterní prázdninový televizní večer po 20:00 dál vyznívá pro reprízu
seriálu Případy mimořádné Marty, a to ve všech hlavních diváckých
skupinách.