Autor textu Kateřina Straková
Vyhlášení vítězů třetího ročníku soutěže Fénix content marketing proběhne 4. května. Slavnostní večer se ponese v duchu letošního konceptu „Future“ s mottem: „Bez doteku lidské ruky je technologie bezcenná.“
Přihlášené soutěžní práce hodnotí odborná porota v sestavě 41 odborníků. Metodika hodnocení, jež zůstává stejná jako v předchozích dvou ročnících, je založena na proporcionalitě jednotlivých parametrů prací. Nepřevládá zde tedy vzhled, investice do fotografií, ale odbornou porotou je hodnocená i koncepce, kvalita textu a další parametry a vítěznou práci pak volí porota celkově na základě průměru úspěchu ve všech soutěžních parametrech.
Autoři letošních cen jsou Jakub Jenšovský a Pavel Vojtíšek. Dohromady vytvoří ocenění nápis „future“, každý vítěz si tak má kus budoucnosti odnést domů.
Mezi nové odborné partnery soutěže přibyla Asociace komunikačních agentur (AKA) a Vyšší odborná škola publicistiky (VOŠP).
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Fintech Fidoo ze skupiny Direct spustil novou kampaň, která představuje jeho
novou platformu pro řízení firemních financí. Koncept „Insider
knowledge“ vytvořila agentura Planetary a staví na myšlence, že
konkurenční výhodou není množství dat, ale schopnost rozhodnout se na
jejich základě dříve.
Ženská nejvyšší fotbalová soutěž vstupuje do nové sezóny s novou
vizuální identitou od agentury X Production. Jejím ústředním prvkem je
jazyková hříčka v názvu Fortuna LYGA, která využívá záměnu měkkého
„i“ za tvrdé „y“.
Nový seriál Boží plán, který si TV Nova připravila pro úterní a čtvrteční večery, zahájí od úterý 1. září. Seriál Studna uvidí
televizní diváci poprvé v neděli 6. září.