Autor textu MediaGuru
Výstava Titanic – The Artifact Exhibition je prodloužena do 28. června,
komunikuje v televizi i digitálních médií.
Příběh o potopení Titaniku přibližuje výstava Titanic – The Artifact Exhibition v PVA Expo Praha v Letňanech, jež je nyní prodloužena až do 28. června. Expozice o rozloze více než 2500 m² představuje stovky autentických artefaktů vyzvednutých z vraku Titaniku — od osobních předmětů cestujících přes porcelán a nádobí až po šperky či parfémové flakony. Prostor je doplněn věrnými rekonstrukcemi interiérů lodi, včetně kajut první a třetí třídy, francouzské kavárny, strojovny i slavné přídě známé z filmového zpracování příběhu. K propagaci využívá výstava kampaň v ATL médií i na internetu.
Při vstupu na výstavu každý návštěvník obdrží palubní lístek se jménem skutečného pasažéra a na konci prohlídky se dozví jeho osud, což celému zážitku dodává silný osobní rozměr. Expozici doplňuje zvukový design a audioprůvodce s autentickými příběhy z paluby Titaniku i interaktivní prvky, jako je možnost dotknout se „ledovce“ nebo dětská dobrodružná cesta za pokladem oceánu.
K potopení Titaniku došlo v noci z 14. na 15. dubna 1912 v chladných vodách severního Atlantiku. Po srážce s ledovcem se parník potopil během necelých tří hodin a s sebou do hlubin odnesl více než 1 500 lidských životů.
Kampaň probíhá v televizi, printu, na sociálních sítích, YouTube, Googlu a prostřednictvím bannerů. Cílí přitom na fanoušky Titaniku, lidi se zájmem o kulturu, historii a vzdělávání a rodiny s dětmi.
Autor textu MediaGuru
Děti a mladiství tráví v průměru kolem čtyř hodin denně na mobilních
telefonech, což podle výpočtů Nadace O2 odpovídá přibližně 400 metrům
„scrollování“ po displeji. Operátor O2 na toto číslo upozorňuje novou
kampaní.
Do týmu kreativní agentury Triad Prague nastupuje Dany Rotkovsky na nově
vytvořenou pozici. Zodpovídá za komunikaci, PR, obsahovou strategii a ESG/DE&I.
Vitana startuje svou letošní grilovací kampaň, v níž opět sází na
maskota gorily.