Warner TV zahájí své vysílání v Česku 2. dubna
Zdarma šířený kanál Warner TV, který bude čerpat z knihovny Warner Bros.
Discovery, zahájí 2. dubna. Nabídne filmy a seriály.
Od 2. dubna 2024 bude mít Česká republika nový volně vysílaný televizní kanál Warner TV. Spustí ho společnost Warner Bros. Discovery.
„Od dubna si čeští diváci budou moci vychutnat širokou nabídku obsahu, včetně filmů a seriálů, na Warner TV. Jsme blízko spuštění našeho prvního volně vysílaného kanálu na trhu a všem divákům přineseme do vysílání velkou knihovnu obsahu, od klasických filmů až po populární seriály,“ uvedl Václav Paleček, ředitel distribuce a obchodního rozvoje společnosti Warner Bros. Discovery v České republice a na Slovensku.
Detaily k programovému schématu zatím televize neuvedla. Lze očekávat, že program složený z filmů a seriálů se tematicky zařadí mezi stanice jako Nova Cinema nebo Prima Max, případně okrajově Paramount Network.
Televizní signál Warner TV budou šířit České Radiokomunikace. Nová televize bude vysílat na pozici Test-4 v multiplexu 23.
V Česku provozuje Warner Bros. Discovery osmnáct placených lineárních televizních kanálů (Discovery, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 4K, HGTV, TLC, Travel Channel, Investigation Discovery, Cartoon Network, Cartoonito, CNN, Food Network, Animal Planet, HBO & HBO 2 & HBO 3, Cinemax & Cinemax 2) a streamovací platformu HBO Max.
-mav-
# TV # seriál # film # České Radiokomunikace # distribuce # obsah # Warner Bros. Discovery # start # Warner TV
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
CNN hodnotí partnerství s Primou jako jedno ze svých nejúspěšnějších
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.
Buldok z Poděbrad znovu nad milionem, ovládl nedělní den
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.
Klempíř: V zákoně o ČT a ČRo se mohou změnit i částky, s kterými pro ně počítá
Ministr kultury Oto Klempíř nevyloučil, že změny v připravovaném
zákoně o médiích veřejné služby se mohou týkat i rozpočtů, které
zákon ČT a ČRo přidělí.