Autor textu MediaGuru
Web Neovlivní.cz, který vede Sabina Slonková, slaví v březnu své páté
výročí. Komunikuje to i ve své kampani.
Server Neovlivní.cz, který vznikl v reakci na majetkové změny v českých médiích, si v letošním březnu připomíná pět let existence. Upozorňuje na to i ve své kampani, ve které známé osobnosti hodnotí práci webu. V kampani vystupují např. Aňa Geislerová, Jan Hřebejk, David Ondráčka, Karel Škácha, David Koller, Jaroslava Valová nebo Petr Kolář.
Web zároveň spustí kampaň na digitálních LED obrazovkách, kde pracuje s tváří šéfredaktorky Sabiny Slonkové a jejím poděkováním.
Kampaň na LED obrazovkách, zdroj: Neovlivni.cz
Od svého vzniku publikoval web Neovlivní.cz 2660 vesměs původních článků, na nichž se podílelo 79 autorů. Texty se objevily jak na webu, tak také v tištěném časopise. Ten je možné odebírat na bázi předplatného, počet předplatitelů přesáhl pět tisíc. Návštěvnost webu dosahuje 300 tisíc unikátních uživatelů měsíčně (zdroj: Google Analytics), v nejsilnějších měsících eviduje až milion zhlédnutých stránek, sdělila Sabina Slonková.
-mav-
# internet # reklama # kampaň # Neovlivní.cz # Sabina Slonková # web # investigativní žurnalistika
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.