Autor textu MediaGuru
Weleda na podzim odstartuje na českém a slovenském trhu kampaň „Pleť jako
květ“.
Švýcarská značka přírodní kosmetiky Weleda na podzim spouští první kampaň s vlastní kreativou na českém a slovenském trhu. Její ambicí je ukázat, že kvalitní přírodní kosmetika přinese lidem dobrý pocit i výsledky.
Pro Weledu je důležité profilovat se jako beauty brand a předvést, že má nabídku pro každou ženu, nejen zákaznici, vyhledávající přírodní kosmetiku. „Přírodní kosmetika už dávno není jen něco pěkného a voňavého. V podání Weledy je to také velmi účinná péče, která řeší potřeby každé pleti a dokazují to i skvělé výsledky v rámci klinických studií. Funguje to, a navíc to jde i v bio kvalitě,“ shrnuje positioning značky Petra Švecová, Marketing Manager pro CZ/SK.
Pod konceptem „Pleť jako květ“ Weleda představí dvě nové produktové řady: liftingovou péči s modrým hořcem a protěží alpskou a rozjasňující péči s divokou růží a bílým čajem. „Myšlenka kampaně vychází z toho, že pleť je živý organismus, který potřebuje správnou péči – stejně jako květina. Právě díky síle přírodních ingrediencí z květin se tak pleť může rozvinout do své přirozené krásy. To podtrhujeme dramatizací klíčových složek produktových řad a jejich účinků,“ popisuje kreativu kampaně Creative Director & Art Director Amila Hrustić. Květiny ve spotech doslova rozkvétají na pleti tří ambasadorek, kterými jsou Kateřina Koki9 Mlejnková, Olga Plojhar Bursíková a Ivana Jirešová.
Kampaň poběží v říjnu a listopadu a objeví se především online, s důrazem na sociální sítě Instagram, TikTok a Pinterest a v širokém spektru digitálních kanálů. Zapojí také kolem devadesáti influencerů. Ti obdrží prémiové dárkové sety, které se v předvánočním období objeví i v produktové nabídce. Dále přibudou PR aktivity v ženských a lifestyle titulech, účast na eventech, sponzoring v TV a v menší míře i OOH.
Za hlavní myšlenkou i vizuální podobou kampaně stojí Amila Hrustić, texty napsala Markéta Tomanová. Kampaň vznikla v produkci Unreal Visual v rukou režiséra Martina Janeše, DOP Michaela Juráska a producenta Adama Bělíka. Autorem fotografií je Tomáš Mikule.
-stk-
# reklama # kampaň # influencer # kosmetika # Weleda # Tomáš Mikule # Amila Hrustić # Markéta Tomanová # Unreal Visual
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Česká technologická společnost FTMO jmenovala novým marketingovým
ředitelem Jana Gemricha. Bývalý manažer Googlu a Heureka Group nahradil
Filipa Šatopleta, který marketing firmy vedl devět let.
Komunikační agentura Katz83 má nové vedení. Od července stojí v čele
společnosti Petra Miterová, která převzala pozici CEO i funkci jediné
členky správní rady. Zakladatel agentury Tomáš Jirsa se stahuje
z každodenního řízení a zaměří se na rozvoj skupiny K83 a nové
investiční projekty.
Internetová platforma iVysílání České televize slouží jako klíčový
nástroj pro oslovení mladšího publika, její nabídka je však určena všem
věkovým skupinám diváků. Na úterní podzimní tiskové konferenci
k podzimnímu programovému schématu to uvedl programový ředitel Milan
Fridrich.