Autor textu MediaGuru
Do agentury, která stojí za úspěchem značky bot Vasky, vstupuje Tomáš
Vondráček, tvůrce hackathonu #Známkamaráda.
Začátkem letošního roku reklamní společnost WMC/Grey majetkově vstoupila do start-upové agentury Inhubo. Získala zde 30% podíl. Inhubo stojí za marketingem značek Vasky, Bagind, Wuders a PAON.
Spoluzakladatelem a spolumajitelem agentury Inhubo je podnikatel Václav Staněk, který ve svých 18 letech založil obuvnickou firmu Vasky s cílem navázat na českou obuvnickou tradici a stál i u zrodu dalších brandů. Ze společnosti Vasky a dalších svých firem pak vyčlenil tým lidí, kteří se do té doby starali o digitální marketing a e-commerce. Staněk se nově dohodl s Tomášem Vondráčkem, že WMC/Grey bude služby Inhuba nabízet i dalším klientům.
„Hlavní benefit, který nám vstup do digitální agentury Inhubo přináší, je mládí a dravost. Cítíme příležitost, jak našim klientům přiblížit mladou cílovou skupinu. Ta svými požadavky v dnešní době nastavuje kvalitu služeb v oblasti e-commerce a trendy v sociálních sítích," zdůvodnil Vondráček. Ten vloni prostřednictvím hackathonu #Známkamaráda upozornil na předraženou státní zakázku na výrobu e-shopu pro dálniční známky.
WMC/Grey tvoří ji 65 lidí a 24 klientů, na trhu působí 19 let. Spolumajiteli jsou kromě většinového podílníka Tomáše Vondráčka také Adéla Krausová a David Suda.
Agentura Inhubo spojením s WMC/Grey získala strategického partnera a své služby bude nově nabízet i dalším klientům.
-mav-
# e-commerce # agentura # akvizice # startup # WMC/Grey # digitální marketing # Tomáš Vondráček # Václav Staněk # Inhubo
Autor textu MediaGuru
Fintech Skip Pay ze skupiny ČSOB reaguje na jarní nákupní sezónu novou
kampaní. Novým zákazníkům nabídne možnost odložit vyúčtování až do
20. června a komunikaci podpoří motivem superhrdinů, kteří mají chránit
před riziky online nakupování.
Kolik bolesti je ještě tradice?, ptá se značka Furiosa ve své velikonoční
kampani.
Studentky z VŠE zvítězily v 20. ročníku soutěže Creative Challenge,
tentokrát se zadáním od značky Renault. Porotu zaujaly konceptem, který
propojuje mladé řidiče i jejich rodiče a přináší nový pohled na
testovací jízdy.