Autor textu MediaGuru
Poslední kategorie, která se na letošním ročníku soutěže Young Lions
vyhlašovala, byla kategorie marketérů.
Vítězem soutěže Young Lions CZ v kategorii Marketers, která je určena pro mladé talenty pracující na straně zadavatelů reklamy, se stalo duo Barbora Pešek a Nathalie Lacigová z Papelote.
Soutěžící v této kategorii měli za úkol, podobně jako soutěžící v kategorii Media, kampaní minimálně zdvojnásobit počet dětí v programu Se sokolem do života, který pořádá Česká obec sokolská.
Druhé místo obsadila dvojice Jana Holbusová a Jan Dvořák z Plzeňského Prazdroje.
Jako třetí nejlepší práci vyhodnotila porota kampaň navrženou dvojicí Nikol Frantová a Petra Fialová ze společnosti Philips ČR.
Čestné uznání poroty si odnesl tým ve složení Pavel Vykydal a Monika Hrstková z Kofola Československo.
V porotě kategorie Marketers zasedli: prezident Leon Sverdlin (Renomia), René Jež (Lionhearted) a Miky Karas (ADC Czech Republic).
-mav-
# reklama # soutěž # Lionhearted # Plzeňský Prazdroj # Young Lions CZ # marketér # Papelote # Kofola ČS
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.