Autor textu MediaGuru
V letošním ročníku soutěže Young Lions byli oceněni soutěžící
z poslední kategorie Marketers.
Vítězi poslední soutěžení kategorie Young Lions, určenou pro marketéry, se stali Jan Dvořák a Karolína Kostková z Plzeňského Prazdroje. Druhé místo obsadili Pavel Vykydal a Monika Hrsková z Kofoly. Třetí místo uděleno nebylo.
Porota ale udělila dvě čestná uznání. Získaly je Elena Chadžieva a Jana Kloudová z McDonald’s. Druhou oceněnou dvojící byli Denisa van Goozen a David Wurst z Nestlé Česko.
Soutěžící měli připravit kampaň pro organizaci Plant for the Planet, která motivuje k globální reforestaci lesů.
-mav-
# reklama # soutěž # Young Lions # Marketers
Autor textu MediaGuru
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.
Nejsledovanějším pořadem velikonočního pondělí byla po 20. hodině
kriminálka Odznak Vysočina s více než milionem diváků starších 15 let.
Následoval charitativní díl pořadu Peče celá země, který měl zároveň
nejvyšší sledovanost v 15–54.