Yummy rozšiřuje nabídku o vegetariánské pokrmy
Na českém trhu ostře startuje služba Yummy, jež nabízí recepty
i s ingrediencemi pro domácí vaření. Nově zařadí i vegetariánské
alternativy.
Na český trh vstupuje původně finská služba Yummy, jež zde funguje od října loňského roku. Svým zákazníkům umožňuje vybrat a objednat si recepty, které chtějí uvařit, a dodá jim potřebné ingredience přímo domů. K dispozici je služba zatím v Praze, do budoucna se však plánuje rozšířit i do dalších českých měst. Ambasadorkou značky v České republice se stala modelka, moderátorka a influencerka Jitka Nováčková.
„Naším cílem je usnadnit lidem život a umožnit jim trávit více času s rodinou. Věříme, že naše služba přinese do českých domácností nejen pohodlí, ale také radost z vaření a společného stolování,“ uvádí Joonas Mäkilä, generální ředitel společnosti Yummy.
Yummy boxy jsou určeny pro jednotlivce i rodiny, které chtějí vařit doma, ale potýkají se s nedostatkem času. Zákazníci si s předstihem vyberou recepty, ke kterým jim služba doručí domů předem odměřené suroviny, které odebírá především od místních dodavatelů. Kromě úspory času se Yummy zaměřuje i na minimalizaci plýtvání potravinami na všech úrovních, udržitelnosti a odpovědnosti.
Každý týden Yummy nabízí nové recepty, které vytvořili Yummy šéfkuchaři. Doposud bylo možné si vybírat z masových pokrmů, od ledna přibudou i vegetariánská jídla.
Značka Yummy je součástí finské společnosti Ruokaboksi, založené v roce 2017, která nyní poskytuje boxy s ingrediencemi na vaření více než 180 tisíc zákazníkům po celém Finsku a Estonsku.
-stk-
# potraviny # služba # Jitka Nováčková # doručování # Yummy # domácí vaření # vegetariánské pokrmy
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
ČSOB spustila letní kampaně pro klienty, mladé i děti
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.