Autor textu Kateřina Straková
Na mezinárodní soutěži Promax BDA Global Excellence Awards, která oceňuje nejlepší počiny v oblasti televizní reklamy, grafiky a vizuální prezentace, získali Češi jedno ocenění. Bronzem byla v kategorii Sports Program Image Spots oceněna TV Nova za komplet nových image znělek pro stanice Nova Sport. Na jejich tvorbě se opět podílelo designérské studio Oficina.
„Jsem moc rád, že plodná spolupráce se studiem Oficina, které pro nás vytvářelo v roce 2015 koncept redesignu našich sportovních kanálů a s nímž jsme i v následujícím roce vytvořili kompletní set nových znělek pro Fotbal, Ragby, Tenis a Florbal, přinesla další sošku z Promaxu,“ říká Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova.
„Uspěli jsme v konkurenci zavedených sportovních stanic, jako jsou France 4, Eurosport, nebo SKY Deutschland a potvrdili tak trend, kterým se ubíráme – přinést ten nejlepší design, promo a vizuální prezentaci našim divákům a sportovním fanouškům. V obou letech jsme získali za tuto práci respekt i uznání od významných představitelů velkých sportovních brandů (NBA, NHL nebo Wimbledon),“ dodává.
Přehled všech ocenění Promax BDA Global Excellence Awards naleznete zde.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Konference Money, Money, Money otevře otázky bezpečnosti i ekonomiky.
Dorazí prezident Pavel i novinářka Christiane Amanpour.
Seriálové úterý dál nejlépe vychází seriálu Polabí, které je
nejsledovanějším pořadem po 20:00 v divácké skupině starší 15 let a i v dalších cílových skupinách.
Plánované oživení programu České televize od roku 2028 nemusí nastat,
naopak kvůli snížení rozpočtu hrozí další nasazování premiér,
popisuje programový ředitel ČT.