Autor textu Kateřina Straková
Výkonný ředitel skupiny Young & Rubicam v ČR Svatopluk Jírů po sedmnácti letech opouští vedoucí pozici ve firmě. Veškeré jeho pravomoci a povinnosti převzali Petr Havlíček a Tomáš Dvořák.

„Chtěl jsem po letech v čele skupiny trochu zvolnit a hlavně si uvolnit ruce na rozvoj nových obchodních příležitostí,“ řekl ke svému kroku Svatopluk Jírů, který bude v Young & Rubicam dál působit na pozici New Business Director.
Svatopluk Jírů působí v reklamě od roku 1994, kdy nastoupil do Mark/BBDO. Po téměř 5 letech přestoupil do Young & Rubicam a postupně v ní zastával funkci Account Director, od roku 2012 byl výkonným ředitelem celé skupiny.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Komunikační agentura Hero & Outlaw loni navýšila obrat o 14 % na
114 milionů Kč. V reakci na další rozvoj firma rozšiřuje management a klientský servis o několik seniorních odborníků.
Na pozici tiskové mluvčí Komerční banky nastoupila od června Lucie
Leixnerová.
Pojišťovna Kooperativa podporuje asistenční služby a jejich přínos
ukazuje na situacích, které vznikají, když lidé začnou řešit
problém sami.