Autor textu Kateřina Straková
Po dohodě s majoritním akcionářem odchází ze své pozice v sázkovém holdingu Fortuna Entertainment Group marketingový ředitel skupiny Zdeněk Lang. Spolu s ním ve své pozice končí také finanční ředitel skupiny Michal Vepřek.
Michal Vepřek i Zdeněk Lang povedou svá oddělení do konce roku a postupně předají agendu svým nástupcům. O jménech nového finančního a marketingového ředitele Fortuny bude společnost informovat po ukončení procesu výběrového řízení.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Tištěné deníky a jejich suplementy čte více než polovina Čechů ve věku
12–79 let, celkový zásah tisku včetně časopisů dosahuje tří čtvrtin
populace. Skupinu nejčtenějších deníků tvoří Blesk, MF Dnes, Deník a Metro. Meziročně si polepšily Sport a MF Dnes, v pořadí se posunuly
Hospodářské noviny.
Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR uzavřela veřejné výběrové
řízení na reklamní a komunikační služby. Na tři roky bude jejím
kreativním partnerem agentura Konektor s konceptem „Jsme jedničky ve
zdraví“.
Amazon Prime Video zavádí pro registrované uživatele možnost nákupu a zapůjčení filmů za zvýhodněných podmínek, přičemž v rámci
zaváděcí akce do 15. března nabízí vypůjčení jakéhokoli titulu
z rozšířené knihovny za jednotnou cenu 19 korun.