Autor textu Martina Vojtěchovská
Generální ředitel TV Barrandov Vladimír Železný chce změnit názvy několika pořadů TV Barrandov. Řekl to v kontaktním pořadu Volejte Železnému. Po pořadu Intim Night, jehož změnu názvu Železný zmínil už před týdnem, a kterému chce dát český název, se budou měnit také názvy pořadů Co bude dnes k večeři a rovněž zpravodajské relace Hlavní zprávy.
Podvečerní pořad o vaření má změnit název na Kašpárku, vař! a zpravodajská relace Hlavní zprávy na Naše zprávy. Pořad se bude nadále vysílat od 18:30, chystá ale změny obsahu i formy – zprávy mají uvádět dva moderátoři. Plánuje také zavést politickou debatu pod návem Týden u piva.
Vladimír Železný před týdnem rovněž oznámil, že bude chtít změnit logo TV Barrandov a diskuse se vedou i o názvu stanice.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Evropa 2 spouští Premium a novou aplikaci. Rádio chce nabídnout poslech bez
reklam i větší kontrolu.
T-Mobile rozšiřuje svoji nabídku o Disney+ a doplňuje tak stávající
možnosti sledování služeb Netflix a HBO Max.
V zájmu dítěte vzniká pro hlavní vysílací čas ČT1 a podle tvůrců má
ambici nabídnout nejen napínavý příběh, ale také otevřít společensky
citlivé téma ochrany dětí a fungování systému sociální péče.