Autor textu MediaGuru
Vadim Fojtík, zakladatel týdeníku Hrot, šéfredaktor a ředitel
vydavatelské společnosti Hrot, zemřel po krátké nemoci v pátek
26. května ve věku 49 let.
Vadim Fojtík, zakladatel týdeníku Hrot, šéfredaktor a ředitel vydavatelské společnosti Hrot, zemřel po krátké nemoci v pátek 26. května ve věku 49 let. O jeho skonu informoval v pondělí týdeník Hrot.
Na českém mediálním trhu působil Vadim Fojtík přes dvacet let. Největší část profesní kariéry, takřka šestnáct let, strávil v ekonomickém týdeníku Euro, kde působil jako reportér, zástupce šéfredaktora a v letech 2016 až 2019 jako šéfredaktor časopisu. Novinářskou kariéru začínal v ekonomické redakci Denního telegrafu, pracoval i v Zemědělských novinách, Hospodářských novinách a Lidových novinách. Zkušenosti má i z prostředí PR, na pozici account managera pracoval v největší české PR agentuře AMI Communications.
Poslední rozloučení se na přání pozůstalých uskuteční v úzkém kruhu. Novináři z týdeníku Hrot chystají crowdfundingovou kampaň na podporu rodiny svého zesnulého kolegy.
-mav-
# Hrot # Vadim Fojtík # novinář # šéfredaktor # úmrtí
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.