Autor textu Martina Vojtěchovská
Globální mediální komunikační skupina ZenithOptimedia, která je součástí skupiny Publicis Groupe, v minulých týdnech koupila česko-slovenskou výkonnostní marketingovou agenturu B2B Group.
B2B Group byla založena v roce 2000, sídlí v Praze a v Bratislavě a na online marketing se zaměřuje od roku 2006. Od této doby agentura pracovala se značkami, jakými jsou např. O2, Raiffeisenbank, Lékárna.cz, NAY či Essentra Components. B2B Group zaměstnává více než 30 lidí, nabízí služby z oblasti performance marketingu, jako online strategie, SEM, SEO a programatický nákup.
„Naše komunikační služby stavíme na třech pilířích – médiím se věnuje ZenithOptimedia, performance marketing má na starosti agentura Performics a content zastřešuje Newcast, kterou jsme na český trh uvedli minulý rok,“ řekl Tomáš Varga, CEO ZenithOptimedia pro Českou republiku, a dodal: „Naší ambicí je stát se v příštím roce, po plánované fúzi mezi Performicsem a B2B, největší výkonnostní agenturou v České republice.“

-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal start seriálu
Chalupáři. Následoval fotbalový přenos o třetí pozici na MS 2026 (souhrn
ČT sport a Nova Action) a zábavné pořady.
Změny mají podpořit její dlouhodobý přístup, který staví na propojení
značky, produktu, marketingu a celkového fungování firemního byznysu.
Nejsledovanějším pořadem pátečního prázdninového večera po 20:00 byla
filmová komedie Babovřesky 2. Následovala talkshow Všechnopárty.