Autor textu Kateřina Straková
Společnost Bosch a Siemens domácí spotřebiče vybrala v rámci uzavřeného výběrového řízení, které skončilo na konci prosince roku 2013, novou kreativní agenturu pro značku Bosch. Stala se jí společnost AG Geronimo, která tak od 1. ledna 2014 nově zajišťuje realizaci ATL i BTL aktivit domácích spotřebičů značky Bosch.
Agentura AG Geronimo bude značce Bosch poskytovat kompletní reklamní servis na úrovni zpracování televizní, tištěné i online prezentace, copywritingu, tiskové produkce, a dalších kreativních činností, a nahradí tak stávající agenturu ARC Worldwide (marketingový partner Leo Burnett).
V nejbližší době se bude agentura AG Geronimo podílet například na cross komunikační kampani značek Bosch a Finish nebo na přípravě komunikace výročí 50 let myček nádobí Bosch.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
První novinová společnost (PNS) dokončila akvizici společnosti Send
Předplatné. Transakce má posílit její postavení v oblasti správy
předplatného, zákaznických služeb a logistických řešení pro vydavatele
a další partnery na mediálním trhu.
Streamovací služba BBC Player bude od letošního podzimu součástí
platformy Prima+. Předplatitelům nabídne postupně více než tisíc hodin
britských seriálů, dokumentů, zábavních pořadů i dětského obsahu
z produkce BBC Studios.
Asociace komunikačních agentur (AKA) zveřejnila aktualizovaná doporučení
pro zadavatele a uchazeče o veřejné zakázky v oblasti marketingové
komunikace.