Značka Modeta se vrací na trh, uvádí kolekci plavek
Česká textilní společnost Modeta Style Jihlava uvádí znovu na trh svou
značku Modeta.
Modeta Style Jihlava, jedna z nejstarších českých textilek s více než 120letou tradicí, znovu uvádí na trh svoji značku Modeta. Představuje kolekci čítající přes 150 stylů plavek a plážového oblečení. Cílem je oslovit nejen ženy, které si Modetu pamatují, ale i další zákaznice.
„Od českých žen jsme zjistili, že valná většina plavek na trhu je určena pro mladé a ideální křivky těla. Jenže žena s přibývajícím věkem nebo po porodu má jiné potřeby a proporce. Proto jsme se zaměřili na to, co ženám chybí," vysvětluje Eliška Kišová, majitelka a ředitelka Modeta Style Jihlava.
Podle průzkumu výzkumné agentury Perfect Crowd téměř 50 % českých žen není schopno najít plavky odpovídající jejich postavě. A s rostoucím věkem se tento problém zvyšuje, ženy starší 35 let takové potíže řeší ve více než 80 %.
Na základě dalších zjištění byly navrženy i jednotlivé prvky kolekce. Přináší řadu nových prvků (stahující a tvarující střihy, výkroje, šatičkové plavky či modely s dlouhými rukávy).
„Podle prvních reakcí se nám podařilo trefit střihově, volbou materiálů i designů, do potřeb českých žen. Přesně podle našeho sloganu ‚Šijeme krásu. Českým ženám na míru‘. V letošní kolekci, která spojuje eleganci, přírodní tóny i výrazné akcenty, nechybí kromě plavek ani plážová móda," doplňuje Eliška Kišová.
Kolekce plavek představuje první krok při návratu Modety na český trh. V září bude nabídka rozšířena o oblečení pro aktivní životní styl, od funkčních legín po sportovní spodní prádlo, opět s důrazem na potřeby českých žen.
„Modetu Style jsme přebírali ve stavu klinické smrti. Po kompletní reorganizaci výroby a investicích do digitalizace výrobních procesů, je návrat na trh s vlastní značkou klíčovým krokem k zachování tradiční textilní výroby v Jihlavě," vysvětluje Eliška Kišová.
Hlavním prodejním kanálem značky je nový e-shop www.modeta.cz, který nabízí i interaktivního průvodce měřením, rady k výběru střihů podle typu postavy a fotografie produktů na modelkách různých velikostí a tvarů. V plánu je také spolupráce s vybranými kamennými obchody po celém Česku, kde bude možné produkty Modeta fyzicky vyzkoušet.
-stk-
# móda # výzkum # plavky # Modeta # Modeta Style Jihlava # znovuoživení značky # plážové oblečení # oblečení pro aktivní životní styl
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Oneplay nasadila hořící krb, propaguje Survivor, Love Island i Dunaj
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Peče celá země vybrala 16 milionů, speciál byl nejsledovanější od roku 1999
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Nová kampaň MOL cílí na mladé vědce, sportovce a umělce
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.