Autor textu MediaGuru
Sodexo Benefity získává nové jméno Pluxee. Nová značka bude postupně
zavádění ve všech 31 zemích, kde působí.
Společnost Sodexo Benefity, poskytující zaměstnanecké benefity, se v létě změní na Pluxee. Nová značka, na jejíž tvorbě se podílela agentura Conran Design Group skupiny Havas Group, bude od srpna zaváděna ve všech 31 zemích, kde působí. Změna proběhne do konce letošního roku, počínaje Brazílií.
„Pluxee je nová digitální, optimistická a inovativní značka, která ztělesňuje naši vizi a silné ambice na rostoucím trhu. S touto novou značkou vystupujeme z řady takoví, jací jsme. Naše silnější identita bude klíčovým rozlišovacím prvkem pro naše klienty a partnery a pro přilákání nových talentů, zejména v digitální oblasti,“ vysvětluje Aurélien Sonet, CEO Pluxee.
Novou značkou se chce firma výrazněji odlišit od konkurence, podpořit strategii růstu prostřednictvím vytvořením větší hodnoty pro všechny cílové skupiny. Chce se také zaměřovat na změny na pracovním trhu a pomáhat firmám s očekáváním jednotlivých zaměstnanců v oblasti well-beingu a pracovního naplnění.
V rámci strategického plánu do roku 2025 chce Pluxee zrychlit rozvoj v oblasti stravovacích benefitů a zejména se více prosadit mezi malými a středními podniky, rozšířit nabídku v oblasti well-beingu, dárků, mobility nebo řešení na podporu kupní síly a angažovanosti zaměstnanců a usnadnit zaměstnancům svých klientů přístup ke svým službám prostřednictvím jednotné digitální platformy. K dosažení těchto cílů bude Pluxee do roku 2025 každoročně investovat 10 % svého obratu do technologií.
V neposlední řadě vzniká Pluxee s ohledem na projekt osamostatnění a vstupu na burzu, který skupina Sodexo oznámila v dubnu letošního roku. Nová značka bude mít vlastní vedení a vyhrazené zdroje pro realizaci svého strategického plánu.
-stk-
# rebranding # značka # Sodexo # Sodexo Benefity # zaměstnanecké benefity # Pluxee
Autor textu MediaGuru
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.