Autor textu Kateřina Straková
Banka Zuno nasazuje v rámci letní kampaně krátké sportovní odkazy do vysílání sportovních pořadů. Cílem je ukázat jednoduchost ovládání mobilního bankovnictví.
Čtveřice známá z předchozích reklam banky se tentokrát objeví v roli amatérských běžců. Spot poběží celý srpen souběžně s celoroční kampaní propagující půjčky a refinancování. „Při sportu, ale i v běžném životě nechtějí naši klienti chodit banky a ztrácet čas na pobočce. Hlavně ne v létě. Internetové i mobilní bankovnictví Zuno je jednoduché a intuitivní, a poskytuje perfektní přehled o financích během několika sekund. V podstatě si nosíte banku přímo v mobilu či notebooku. Máte ji tak vždy po ruce,“ říká manažerka marketingové komunikace Zuno Zuzana Nemčeková.
Desetisekundový spot se objevuje na TV Nova a na kanálech Prima Group. Doplní ji čtyřtýdenní soutěž na facebooku. Kampaň vznikla in-house ve spolupráci s agenturou Gunpowder.
Běhání je tématem také content marketingového projektu Zuno Run, který letní kampaň podporuje běžeckými eventy s profesionálními trenéry.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Obě utkání Viktorie Plzeň proti Crvene Zvezdě Bělehrad ve čtvrtém
předkole Evropské ligy UEFA odvysílá Nova Sport 5 a Oneplay. První zápas
se odehraje 20. srpna v Bělehradě.
Majoritní podíl v provozovateli kanálů skupiny Prima ve výši 88,09 %
přešel ze společnosti GES Media Europe na GES Group Holding.
Marketingová skupina Digital First Marketing Group (DFMG) vrací do hry značku
Darkside. Ta nově zastřeší strategické a kreativní marketingové služby
s 360° servisem. DFMG zůstane názvem skupiny, pod kterou patří také PR
agentura Insighters.