Adidas bude i nadále partnerem závodů RunCzech
RunCzech uzavřel s německým koncernem Adidas novou šestiletou smlouvu.
Značka bude podporovat také elitní běžecký tým RunCzech Racing.
RunCzech, pořadatel běžeckých závodů, uzavřel s německým koncernem Adidas novou šestiletou smlouvu. Značka tak kromě podpory RunCzech běžecké ligy zůstává titulárním partnerem pražského Běhu pro ženy 5 km. Jako jeden z hlavních partnerů má také exkluzivní kolekci produktů ke všem deseti závodům. Jde převážně o běžecká trička, přičemž i pro další sezóny bude rozvíjena unikátní kolekce s filozofií „All Runners Are Beautiful“.
„Adidas je s námi prakticky od začátku, za čtvrtstoletí úžasné spolupráce s námi závodilo přes 1,2 milionu běžců,“ říká Carlo Capalbo, prezident RunCzech.
Dalších šest let bude adidas podporovat také elitní běžecký tým RunCzech Racing, který založili společně již v roce 2014. Cílem týmu je vyhledávat a rozvíjet nadané mladé běžce po celém světě.
Partnerský vztah obou firem potvrzuje i fakt, že RunCzech loni v září spolupořádal v domovském německém městě Herzogenaurach pro Adidas sportovní akci AdiZero: Road to Records 2021. „Nestává se často, aby se německá centrála globální značky jako je adidas obrátila na českou firmu s žádostí o spolupořádání klíčové sportovní akce v Německu,“ dodává Carlo Capalbo z RunCzech.
-zue-
# Adidas # partnerství # běh # RunCzech
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
O2 zlevňuje data pro fanoušky, kteří vyrazí na MS v hokeji do Švýcarska
Po dobu hokejového šampionátu mohou zákazníci O2 získat roamingová data
o 200 Kč levněji. Akce platí od 15. do 31. května a zohledňuje to, že
Švýcarsko není součástí evropské roamingové zóny.
Five Guys pokračuje s katz83, povede kompletní komunikaci
Americký řetězec Five Guys rozšiřuje spolupráci se skupinou katz83, která
bude nově zajišťovat strategické PR, sociální sítě, influencer marketing
i tvorbu obsahu pro český trh.
# Aktuality # Marketing # Reklama
Mila po 57 letech přichází s novou příchutí, kampaň mění zavedený slogan
Značka Mila uvádí po více než půlstoletí vůbec první novou příchuť.
Kokosovou variantu doprovází kampaň od Triad Prague, která upravuje
dlouholetý slogan „Mila je jen jedna“ na nové „Mila je jedinečná a teď i kokosová“.