Těžkej Pokondr bude jednat s vedením Frekvence 1

Publikováno: 11. 10. 2017

Středeční vysílání pořadu Těžkej Pokondr probíhá na Frekvenci 1 standardně. Moderátoři Miloš Pokorný a Roman Ondráček ale na úvod vysílání uvedli, že ve středu dopoledne budou jednat s vedením rádia.

„Vysíláme na živo a vzhledem k tomu, že máme rádi fér hru, sedíme tu na živo jako Pokondři. Zatím jsme se s vedením dohodli, že hosty, kteří jsou předtočení, odvysíláme, a co se bude dít dál, to se uvidí,“ pozdravil posluchače Miloš Pokorný.

Roman Ondráček dodal, že moderátoři se dnes v 9:05 potkají s generálním ředitelem Frekvence 1 a možná i s prezidentem skupiny Michelem Fleischmannem. „Jdeme se dohodnout na důstojném ukončení spolupráce,“ řekl Ondráček.

Situace ohledně pořadu Těžkej Pokondr eskalovala v úterý, moderátorům se nelíbí časté zásahy vedení do výběru hostů. „Rozpory trvají delší dobu, jsou osobní, jsou programový a v tu chvíli, než aby z éteru šla z našich rozhovorů negativní nálada, tak jsme dnes nabídli vedení rádia, že než takhle, tak to raději ukončíme. Je to otázka, jak se bude tvářit rozhodování o naší smlouvě, ale za těchto podmínek a okolností pokračovat v rozhovorech tímto stylem nechceme,“ uvedl v úterním pořadu DVTV Miloš Pokorný.

Frekvence 1 v průběhu středy znovu nepotvrdila ukončení spolupráce, uvedla ale, že se o ní jedná. „Pro tuto chvíli sice zatím nedošlo k oficiálnímu ukončení této spolupráce, ale jednáme s oběma pány o podmínkách, za kterých bychom dospěli k vzájemné dohodě,“ reagovala mluvčí Zuzana Nevoralová.  

-mav-

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.