Autor textu MediaGuru
Božkov rozšiřuje řadu své značky Republica a uvádí na trh novinku
propojující třtinový rum s včelím medem.
Značka Božkov představila v rámci oslav Dne vzniku samostatnosti československého státu novinku – Božkov Republica Honey kombinující třtinové rumy se včelím medem. Po Božkov Republica Espresso se tak jedná o další rumový likér řady Republica.
„Po úspěchu, který mezi konzumenty zaznamenal Božkov Republica Espresso, jsme se rozhodli potěšit naše spotřebitele dalším, ryze českým, rumovým likérem. Věříme, že Božkov Republica Honey s obsahem včelího medu bude chutnat nejen milovníkům medových destilátů, ale i těm, kteří do světa rumů teprve pronikají,“ popisuje Michal Jakl, Group Brand Manager společnosti Stock Plzeň – Božkov.
Novinka bude podporována marketingovou kampaní, jež bude téměř až do konce roku k vidění v televizi, na internetu a sociálních sítích a také v místě prodeje, kde využije sekundární umístění a vizibilitu.
Pod názvem Republica nabízí Božkov rumy Reserva a Exclusive, vodku z cukrové třtiny a také již zmíněný rumový elixír Espresso.
-stk-
# reklama # kampaň # novinka # Stock Plzeň Božkov # alkohol # Božkov # lihoviny # rum # rumový elixír
Autor textu MediaGuru
Švédská skupina Svedbergs Group pokračuje v evropské expanzi a nově
vstupuje také do České republiky.
Také druhé vystoupení českých hokejistů na mistrovství světa se stalo
televizním pořadem sobotního večera a i celého dne. Sledovalo ho
1,34 mil. diváků starších 15 let.
Od příštího roku plánuje Netflix zavést tarif předplatného s reklamou
do 15 nových zemí, včetně Rakouska, Polska nebo Nizozemska, a zároveň
rozšířit reklamy i do krátkých vertikálních videí a podcastů.