Autor textu MediaGuru
Český rozhlas získal od společnosti Discovery Communications licenci na
vysílání ze zimních olympijských her 2022 v Pekingu i letní olympiády
2024 v Paříži.
Český rozhlas (ČRo) získal od společnosti Discovery Communications licenci na vysílání ze zimních olympijských her 2022 v Pekingu i letní olympiády 2024 v Paříži.
„Díky dohodě se společností Discovery Communications, která je majitelem veškerých práv pro celou Evropu, můžeme zprostředkovat neopakovatelnou atmosféru nejen zimních olympijských her v roce 2022, ale také těch letních, které se uskuteční o dva roky později v Paříži,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.
Český rozhlas je v současném okamžiku jediným rozhlasovým vysílatelem na území České republiky, který získal neomezenou licenci na vysílání z letních i zimních olympijských her v letech 2022 a 2024. Má tak nabídnout plnohodnotné zpravodajství z obou olympiád na všech stanicích, včetně nové digitální stanice ČRo Radiožurnál Sport.
„Zejména program stanice Radiožurnál a digitální stanice Český rozhlas Radiožurnál Sport nabídne jako vždy živé vstupy, přenosy důležitých sportovních klání i ohlasy českých sportovců či expertů,“ uvedl ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu Jan Pokorný.
-mav-
# Český rozhlas # sport # rádio # vysílací práva # ZOH 2022 # LOH 2024 # Discovery Communications
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Online # Audio # Tisk
Soukromá média kritizují návrh zákona o médiích veřejné služby. Vadí
jim online reklama i chybějící mantinely.
# Aktuality # TV & video # Online
Nový digitální projekt České televize cílí na publikum ve věku 15 až
25 let a kombinuje zpravodajství, popkulturní obsah i internetové trendy
v krátkých videích přizpůsobených prostředí sociálních sítí.
# Aktuality # Reklama # Marketing
Herec Marek Adamczyk se stal tváří nové mezinárodní kampaně, kterou Praha
podporuje sjednocenou značku svého cestovního ruchu.