David Beckham bude propagovat spodní prádlo u H&M

čtvrtek, 28. července 2011, 13:24 Aktuality MediaGuru

Potetovaný David Beckham ve slipech zřejmě bude shlížet z reklamních plakátů na zákaznice a zákazníky v prodejnách známého módního řetězce Hennes & Mauritz (H&M), jenž má pobočky i v České republice. Anglický fotbalista se totiž se společností dohodl, že bude propagovat nové kolekce spodního prádla, informovala agentura Reuters.

Švédská firma, která je světovou dvojkou v prodeji oblečení, už dříve spolupracovala s hvězdami, jako jsou zpěvačka Madonna nebo módní návrhářka Stella McCartneyová. Partnerství s Beckhamem má být dlouhodobého charakteru, uvedla švédská společnost. Její mluvčí upřesnila, že spolupráce je zatím naplánována na dva roky.

První kolekce, kterou bude Beckham propagovat, bude uvedena na trh 2. února 2012, tedy před příštím svátkem zamilovaných Valentýnem.

Beckham jde do reklamní kampaně společně se svým dlouholetým obchodním partnerem Simonem Fullerem, tvůrcem populární televizní talentové soutěže American Idol. "V H&M jsme našli ideálního partnera pro rozvíjející se spolupráci," konstatoval šestatřicetiletý záložník Los Angeles Galaxy, jenž dávno platí za módní ikonu.

-čtk-