Nejhledanějšími videi českého internetu jsou seriály TV Nova

pátek, 15. července 2011, 09:17 Aktuality MediaGuru

Uživatelé, kteří na internetu sledují česká videa, nejčastěji vyhledávají seriály TV Nova. Červnovou statistiku nejhledanějších videí vede turecký seriál Tisíc a jedna noc s podílem 28 %. Vyplývá to z červnové statistiky portálu Najdivideo.cz, který vyhledává a třídí veškerý videoobsah z českých serverů.

Populární jsou i další seriály českých obrazovek. Ulice s 20% podílem obsadila druhou pozici, následují Ptáci v trní, které nyní vysílá TV Prima. Lidé již v předstihu hledají také českou minisérii Hop nebo Trop, kterou bude reprízovat Česká televize. Nejhledanějším celovečerním snímkem na portálu Najdivideo.cz byly v červnu Lidice.

„Seriály jsou dlouhodobě nejpopulárnější kategorií na Najdivideo.cz. Žebříček ale jasně ukazuje, že uživatelé hledají také aktuální videa z tak mimořádných událostí, jako bylo úspěšné české finále Wimbledonu nebo boxerské klání Klička a Hayeho,“ uvedl Marek Šolc, spolumajitel serveru Najdivideo.cz 

Server Najdivideo.cz uživatelům umožňuje vyhledat zábavná, vzdělávací, zpravodajská, hudební a další videa z různých českých serverů, které publikují videoobsah.

Najdivideo.cz – žebříček nejhledanějších výrazů (červen 2011, TOP 10)

-mav-