Televize mění program po dobu státního smutku

úterý, 20. prosince 2011, 15:06 Aktuality MediaGuru

Česká televize upravuje v souvislosti s vyhlášením státního smutku svůj program v hlavním vysílacím čase. Změny se projeví už v úterním vysílání ČT. Schéma mění také kanály skupiny Nova, která vyřazuje některé pořady a mění i silvestrovský program.

ČT1 uvede v úterý v premiéře od 20:00 dokument Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech. Následovat budou další pořady, připomínající osobnost Václava Havla (P.F.77, Polojasno, A znovu Žebrácká opera, Ztroskotanci a samozvanci, Labyrintem revoluce, Anglické jahody, Zemský ráj to na pohled aj.).

Ve středu dopoledne bude převoz ostatků Václava Havla vysílat jak na ČT24, tak na ČT1 ve speciálním vysílání. Páteční pohřeb Václava Havla bude rovněž vysílán v mimořádném speciálu na ČT1 a ČT24. Přímý přenos koncertu Pocta Václavu Havlovi odvysílá ČT1 v pátek 23. 12. od 20:00 z velkého sálu Paláce Lucerna.

TV Nova vyřazuje z vysílání po dobu státního smutku např. seriály Ženatý se závazky, V dobrém i zlém či Dva a půl chlapa. V pátek od 11:15 zařazuje speciál Televizních novin - Rozloučení s Václavem Havlem. 

-mav-