Kurzy.cz mění design, změnu podporuje Wüstenrot

čtvrtek, 26. ledna 2012, 06:14 Aktuality MediaGuru

Finanční server www.kurzy.cz spustí v pondělí 30. ledna nový design, který usiluje o zjednodušení obsahu stránek pro uživatele. Layout stránek je tvořen dvěma sloupci, zredukovány byly odkazy a jako hlavní motiv byla zvolena zlatá barva.

Nový layout spouští server společně s dlouhodobým partnerem, společností Wüstenrot, která spojila uvedení své reklamní kampaně se změnou designu stránek. Pro zadavatele reklamy je k dispozici několik nových větších formátů.

“Dlouhou dobu jsme se soustředili na budování kvalitního informačního zázemí a prezentaci technických informací spíše fundovaným investorům. Přehlednost jsme nechávali poněkud stranou. Změnou designu bychom se chtěli více přiblížit našim běžným uživatelům, kteří se zajímají nejen o investice, ale také o různá témata z oblasti financí a podnikání.” říká ke změně designu Antonín Foller, ředitel portálu.

Portál www.kurzy.cz, jednička mezi finančními servery, přináší od roku 1996 zpravodajství a data investorům z akciových a komoditních trhů, novinky běžným uživatelům ze světa spoření, úvěrů či bankovnictví a informace ze světa podnikání. Měsíčně zasahuje okolo 600 tisíc uživatelů internetu, kteří se zajímají o různá finanční témata od mikro po makroekonomiku.

-mav-